Kvalita a konkurenceschopnost
v neformálním vzdělávání

Kvalita a konkurenceschopnost v neformálním vzdělávání

Národní institut pro další vzdělávání

projekt K2

Kulatý stůl k uznávání neformálního vzdělávání I

Kulatý stůl k uznávání neformálního vzdělávání I je prvním ze čtyř kulatých stolů na téma uznávání neformálního vzdělávání. 

V rámci projektu K2 – Kvalita a konkurenceschopnost v neformálním vzdělávání se dne 21. října 2013 od 9.00 hodin v aule  Jabok – VOŠ sociálně pedagogické a teologické, Salmovská 8, Praha 2, uskuteční Kulatý stůl k uznávání neformálního vzdělávání I. Tento kulatý stůl bude prvním ze čtyř kulatých stolů věnujících se tématu uznávání neformálního vzdělávání.

Cílem je představit dosavadní realizaci projektu K2, informovat o možnostech a dalším vývoji uznávání neformálního vzdělávání odbornou veřejnost, získávat postupně širší podporu k uznávání neformálního vzdělávání, seznámit odbornou veřejnost s aktuálními trendy v oblasti neformálního vzdělávání, s možnostmi praktického využití kompetencí získaných prostřednictvím neformálního vzdělávání.

 

Kulatý stůl bude věnován zejména diskusi na tato témata:

V případě, že máte zájem se kulatého stolu zúčastnit, prosím, dejte nám vědět na e-mail zuzana.kratinohova@nidm.cz nebo telefonicky na tel. č. +420 246 088 241 nejpozději do 17. října 2013. Počet účastníků je omezen, proto doporučujeme přihlásit se co nejdříve.

 

Pozvánka

 

(dh)