Kvalita a konkurenceschopnost
v neformálním vzdělávání

Kvalita a konkurenceschopnost v neformálním vzdělávání

Národní institut pro další vzdělávání

projekt K2

Kulatý stůl pod záštitou předsedy Senátu PČR

Předseda Senátu PČR Milan Štěch udělil záštitu akci Kulatý stůl k uznávání neformálního vzdělávání. Klíčová aktivita KA 02 Metodická podpora uznávání neformálního vzdělávání projektu K2 – kvalita a konkurenceschopnost v neformálním vzdělávání Vás zve na čtvrtý kulatý stůl k uznávání neformálního vzdělávání, poslední kulatý stůl v rámci realizace projektu K2. Datum: čtvrtek 30. 10. 2014. Místo konání: prostory Valdštejnského paláce Senátu PČR.

Přijměte prosím pozvání na Kulatý stůl k uznávání neformálního vzdělávání v rámci realizace projektu K2 – kvalita a konkurenceschopnost v neformálním vzdělávání, který se uskuteční ve čtvrtek 30. října 2014 od 9.00 hodin v Praze, v prostorách Valdštejnského paláce Senátu PČR. Této akci udělil záštitu předseda Senátu PČR pan Milan Štěch.

Cílem kulatého stolu je informovat o možnostech a dalším vývoji uznávání neformálního vzdělávání odbornou veřejnost, získávat širší podporu k uznávání neformálního vzdělávání, seznámit odbornou veřejnost s aktuálními trendy v oblasti neformálního vzdělávání, s možnostmi praktického využití kompetencí získaných prostřednictvím neformálního vzdělávání  a podpořit tak zaměstnatelnost mládeže.

Témata k diskuzi:

Zájem o účast můžete potvrzovat na  e-mail kratinohova@nidv.cz nebo telefonicky na tel. č. +420 222 122 285.

Podrobný program bude zveřejněn a rozeslán po potrvzení účasti oslovenými řečníky.

-dh-