Kvalita a konkurenceschopnost
v neformálním vzdělávání

Kvalita a konkurenceschopnost v neformálním vzdělávání

Národní institut pro další vzdělávání

projekt K2

Víte to první! Zaznamenejte si do vašich diářů – 30. 10. 2014 – kulatý stůl k UNV

Hlásíme se se zprávou o realizaci projektu K2 – kvalita a konkurenceschopnost v neformálním vzdělávání, hlásí se klíčová aktivita 2  (KA 02) – Metodická podpora uznávání neformálního vzdělávání. Připravujeme čtvrtý kulatý stůl k uznávání neformálního vzdělávání, poslední kultatý stůl v rámci realizace projektu K2. Datum: čtvrtek 30. 10. 2014. Místo konání je prozatím v jednání, upřesníme v nejbližší době.

Přijměte prosím pozvání na Kulatý stůl k uznávání neformálního vzdělávání v rámci realizace projektu K2 – kvalita a konkurenceschopnost v neformálním vzdělávání, který se uskuteční ve čtvrtek dne 30. října 2014 od 9.00 hodin v Praze.

Cílem kulatého stolu je informovat o možnostech a dalším vývoji uznávání neformálního vzdělávání odbornou veřejnost, získávat širší podporu k uznávání neformálního vzdělávání, seznámit odbornou veřejnost s aktuálními trendy v oblasti neformálního vzdělávání, s možnostmi praktického využití kompetencí získaných prostřednictvím neformálního vzdělávání  a podpořit tak zaměstnatelnost mládeže.

Témata k diskuzi:

Zájem o účast můžete potvrzovat na  e-mail zuzana.kratinohova@nidm.cz nebo telefonicky na tel. č. +420 222 122 285.

-dh-